Haber

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy Canlı Yayında Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’un sosyal medya hesabından Zeytinburnu gündemine ilişkin soruları yanıtladığı ‘Z Raporu’ programına yerel gazeteciler konuk oldu.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’un periyodik olarak Zeytinburnu ile ilgili tüm gelişmeleri duyurduğu ve sosyal medya hesaplarından soruları yanıtladığı program ‘Z Raporu’ dün akşam Youtube, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlandı. Yaklaşık bir yıl önce programa konuk olan yerel basın temsilcileri, yine Lider Arısoy’la birlikteydi. Moderatörlüğünü tecrübeli isim Selahattin Kocaaslan’ın yaptığı canlı yayının konukları Yurt Haber Ajansı’ndan Selvi Sarıtaç, İstanbul Times’tan Hüseyin Çetiner ve Zeytinburnu Haber’den Taylan Demirelli oldu. Yaklaşık 1,5 saat süren canlı yayın programında Gazeteciler, Zeytinburnu’nda son 1 yılda yaşanan gelişmeler hakkında Lider Arısoy’dan bilgi alırken, kentsel dönüşüm, belediye hizmetleri, devam eden ve planlanan projeler hakkında da soru sorma fırsatı buldu. .

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek ve kesin tarihi sosyal medya hesaplarından duyurulacak olan Z Raporu’nun bir sonraki konuğu Zeytinburnu halkı olacak. Vatandaşlar soru, talep ve önerilerini canlı olarak Lider Arısoy’a iletebilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu